Fotografia ślubna z uroczystości Moniki i Zbyszka. Ślub w Kaźmierzu. Wesele w Pniewach.

Fotografia ślubna to temat pełen radosnych uśmiechów ale czasem i łez wzruszenia. Cała rodzina przyszłych małżonków spotyka się w jednym miejscu żeby wziąć udział w tym wyjątkowym, niepowtarzalnym wydarzeniu. Krewni pokonują nawet setki kilometrów aby towarzyszyć Młodej Parze w tak ważnej w naszej kulturze ceremonii zaślubin.
W fotografowaniu tej wspaniałej uroczystości asystowała mi Marta Szymankiewicz. Dzięki temu możliwe było przedstawienie niektórych chwil z dwóch całkiem odmiennych perspektyw.

Ślub kościelny został udzielony Młodej Parze w Kościele w Kaźmierzu. Po ślubie goście weselni bawili się z Nowożeńcami w restauracji Gościniec Bracki w Pniewach. Do tańca przygrywał zespół : „Bugaj Band Plus”.

Sesja plenerowa na Zamku Górków w Szamotułach

Zdjęcia plenerowe robiliśmy wieczorem przy zachodzącym już słońcu. Pogoda dopisała nam tak samo jak podczas ślubu oraz sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska a Fotografia Ślubna


Reportaż ślubny Moniki i Zbyszka był poprzedzony ich sesją narzeczeńską, dzięki której podczas samego ślubu czuli się bardziej swobodnie przed obiektywem. Szczerze polecam taką sesję każdej parze, która przygotowuje się do ślubu. Spotkaliśmy się na fotograficznym spacerze po Parku Cytadela w Poznaniu. Jest tam sporo ciekawych i różnorodnych miejsc, w których można pozować. Warto też wybrać się tam np. z rodziną żeby pospacerować, pobiegać czy pojeździć na rolkach. Olbrzymią przestrzeń parku wypełnia różnorodna roślinność, przez którą prowadzą liczne ścieżki, alejki i chodniki.
Zdjęcia z tego pleneru fotograficznego możecie zobaczyć tutaj: https://marcinrurarz.pl/sesja-narzeczenska-moniki-i-zbyszka/ . Zdjęcia z takiej sesji narzeczeńskiej to również świetny pomysł na prezent dla Rodziców w formie fotoobrazów czy triplexów. Mogą być też wstępem i uzupełnieniem historii opowiedzianej zdjęciami w fotoalbumie ślubnym. Fotografia ślubna uzupełniona zdjęciami z sesji narzeczeńskiej i plenerowej to razem piękną i spójna opowieść o miłości.