Plener ślubny nad wodą. Ewelina i Piotr.

Jeziora.

Plener ślubny nad wodą rozpoczęliśmy od zdjęć w Starym Drawsku (pojezierze Drawskie) pomiędzy jeziorami Żerdno i Drawsko. Wcześniej zatrzymaliśmy się w Czaplinku, mojej rodzinnej miejscowości, w której dorastałem w otoczeniu lasów i jezior. Tam Młodzi mogli się spokojnie przebrać i po pysznej kawie pojechaliśmy na zdjęcia.

Plener ślubny nad wodą
Plener ślubny nad wodą. Jezioro
Jezioro Żerdno

Jezioro Drawsko jest drugim w Polsce pod względem głębokości. W najgłębszym miejscu ma ok. 80 metrów. Jest to zbiornik imponujący również pod względem powierzchni ponieważ ma prawie 1800 ha. Dodatkowo znajduje się na nim aż 12 wysp, z których największa jest Bielawa.

Załoga „Żwawego Żółwia” chętnie wpuściła nas na swój pokład dzięki czemu zrobiliśmy kilka spontanicznych ujęć.

Dalej pojechaliśmy bardzo krętą trasą wiodącą pomiędzy jeziorami do uzdrowiskowej miejscowości Połczyn-Zdrój. Po drodze zrobiliśmy jeszcze kilka zdjęć ale stanęliśmy tylko na chwilę żeby zdążyć dojechać nad morze przed zachodem słońca.

Plener ślubny nad wodą. Morze Bałtyckie.

Plener ślubny nad wodą. Pogorzelica

Zatrzymaliśmy się w niewielkiej miejscowości Pogorzelica w gminie Rewal skąd po krótkim spacerze przez las dotarliśmy nad brzeg morza.

Plener ślubny nad wodą. Morze Bałtyckie. Plaża
Plener ślubny nad wodą. Morze Bałtyckie. Plaża
Plener ślubny nad wodą. Morze Bałtyckie. Plaża
Plener ślubny nad wodą. Morze

Zrobienie powyższego zdjęcia wymagało od modeli nie lada sprawności fizycznej. Dlatego byłem spokojniejszy, że Piotr podnosi żonę na miękkim piasku a nie jak np. na sesji narzeczeńskiej – na łące.

Plener ślubny nad wodą. Morze Bałtyckie. Plaża
Plener ślubny nad wodą. Spacer po morskiej plaży
Plener ślubny nad wodą. Serce z dłoni

Jeśli chcielibyście mieć podobną sesję nad wodą to zapraszam do kontaktu. Jednak jestem otwarty również na inne propozycje plenerowe, a szczególnie w krajobrazie górskim jak np. sesja narzeczeńska Martyny i Jędrzeja w Tatrach. Więcej moich zdjęć, również tych
z ostatnich sesji znajdziecie na facebooku oraz instagramie.