Sesja ciążowa w Gałowie. Plener Rodzinny. Fotograf Szamotuły.

Sesja ciążowa rodzinna

Sesja ciążowa Weroniki wraz z mężem Wincentym oraz synem Ignacym. Zdjęcia robiliśmy w Parku w Gałowie obok Szamotuł. Na tym plenerze asystowała mi Marta Szymankiewicz. Weronika pozowała w specjalnie do tego zaprojektowanej sukni uszytej przez Ewę Jobko. Jest to bardzo elastyczna suknia dzięki czemu łatwo dopasowuje się do okrągłości brzuszka. Ponadto Ewa uszyła ją z bardzo lekkiego i zwiewnego materiału. Dzięki temu świetnie się prezentuje na zdjęciach. Szczególnie gdy jej „skrzydła” lekko opadają na wietrze.

Pogoda w tym dniu była w sam raz do zdjęć. Nie dość, że ominął nas deszcz to jeszcze trafiliśmy na początek naszej pięknej polskiej złotej jesieni. W układaniu sukni przyszłej mamie pomagali jej dzielni mężczyźni. Ignacy również stanął na wysokości zadania i wytrzymał trudne dla niego chwile pozowania przed obiektywem. Po prostu rozpierała go dziecięca energia i dla tego trudno mu było zatrzymać się nawet na chwilę. Jak zwykle pozowanie utrudniały natrętne komary ale to już standard przy plenerach w parkach. Szczególnie gdy w pobliżu są stawy tak jak było i w tym przypadku.

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć z reportażu ślubnego Weroniki i Wincentego, w którym także asystowała mi Marta Szymankiewicz.