Sesje ciążowe. Fotografia plenerowa i studyjna.

Sesje ciążowe przy sprzyjających warunkach pogodowych najchętniej wykonuję w plenerze. Kreacje uszyte do tych zdjęć mają długie „skrzydła” w związku z tym najlepiej prezentują się gdy jest dużo miejsca do ich wyeksponowania.

Sesje ciążowe – Dagmara

Pierwszą modelką na sesji ciążowej, z której zdjęcia są przedstawione poniżej jest moja ukochana żona Dagmara. Sesję zaczęliśmy na Zamku Górków w Szamotułach ponieważ jest to jedno z moich ulubionych miejsc w najbliższej okolicy. Można tam z pewnością wypróbować sporo ciekawych pomysłów na zdjęcia ze względu na różnorodność terenu i roślinności.

Weronika

Drugą sesję plenerową wykonaliśmy również całkiem niedaleko, w parku w Gałowie. Tym razem w niebieskiej sukni pozowała Weronika. Możecie ją również zobaczyć na zdjęciach z pleneru rodzinnego z mężem Wincentym i synem Ignacym. https://marcinrurarz.pl/plener-rodzinny-weroniki-wincentego-i-ignacego-sesja-ciazowa-w-galowie-fotograf-szamotuly/

Reportaż ślubny Weroniki i Wincentego : https://marcinrurarz.pl/weronika-i-wicek-slub-koscielny-w-rokietnicy-fotograf-szamotuly-fotografia-slubna/

Zapraszam wszystkie przyszłe Mamy na fotograficzne sesje ciążowe, które wykonuję w plenerze lub u mnie w studio w Szamotułach. Mam dla Was zwiewne i elastyczne suknie specjalnie do tego uszyte przez wspaniałą projektantkę Ewę Jobko.

W czerwonej sukni Weronika a poniżej, w czarnej – Karolina.