Fotografia Rodzinna

Fotografia rodzinna jest jednym z moich ulubionych tematów zdjęć. To chyba najbardziej popularny rodzaj pamiątek jakie przechowujemy w naszych domach. Na zdjęciach rodzinnych widać jak szybko rosną dzieci i jak się zmieniają. Przy okazji możemy zatrzymać na dłużej widok naszych ulubionych miejsc czy choćby wspomnień z wakacji.

Gdzie zrobić sesję rodzinną?

Takie rodzinne fotografie plenerowe wykonuję najczęściej w okolicy Poznania. Wielkopolska obfituje w piękne miejsca do takich zdjęć. Również w samym Poznaniu jest dużo ciekawych i urokliwych terenów na rodzinne foto-spacery. Rozległy Park Cytadela, Ogród Botaniczny, Palmiarnia, Park Sołacki, Łęgi Dębińskie czy też Stary Rynek. Jeśli natomiast chodzi o zdjęcia studyjne, to zapraszam Was do mojego studia w Szamotułach. Szczególnie w miesiącach kiedy warunki pogodowe nie sprzyjają fotografowaniu na łonie natury.

Fotografia rodzinna – jak się przygotować ?

Po pierwsze ważne aby przed zdjęciami dobrze się wyspać i wypocząć. Możecie też zaplanować przed sesją wizytę u kosmetyczki, fryzjera czy makijażystki ale nie jest to wymagane. Po drugie postarajcie się wybrać wygodne ubrania i obuwie bez rozpraszających intensywnych wzorów i napisów. Dodatkowe rzeczy na przebranie też się przydadzą. Po trzecie dobrze jak zabierzecie ze sobą szczotkę do włosów, jakieś picie i ewentualnie coś na komary.

Więcej moich zdjęć, również tych z ostatnich sesji znajdziecie na facebooku oraz instagramie.

Zapraszam na sesje rodzinne w miłej, wesołej atmosferze : kontakt .