Fotograf Szamotuły – Marcin Rurarz Fotografia

Fotograf Szamotuły

    Fotograf to zawód, który jest dla mnie spełnieniem marzeń. Pomimo wieloletniego doświadczenia
w tej dziedzinie, długo dojrzewałem do decyzji, żeby zrezygnować z etatu i zawodowo poświęcić się w pełni fotografii. W swojej pracy, a także w życiu codziennym, pasjonuję się polowaniem na bezcenne, ulotne
i niepowtarzalne chwile, które staram się zatrzymywać w kadrach. Dzięki fotografii ważne momenty mogę utrwalić nie tylko w pamięci. Jest to dla mnie niesamowite, ponieważ dosłownie w ułamkach sekundy mogę uchwycić wspaniałe emocje, czy też istotne wydarzenia. Rezultatem są bliskie sercu pamiątki, nie tylko dla nas, ale również dla przyszłych pokoleń.

Fotograf Szamotuły
Fotograf Szamotuły
Fotograf Szamotuły

Niełatwo jest mi pisać teksty na konkretne tematy, a już pisanie o sobie jest moim zdaniem szczególnie trudne. Zdecydowanie bardziej wolę na przykład wędrówki po górach, lasach lub bieganie. Poza fotografią najbardziej lubię spędzać czas w kuchni. Relaksuje mnie gotowanie czy pieczenie przy ulubionej muzyce . Chętnie tworzę nowe potrawy lub przerabiam znane przepisy. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia i kilka godzin w tygodniu rezerwuję na utrzymanie kondycji, głównie w formie ćwiczeń kalistenicznych. Poza tym jeżdżę na rolkach, rowerze i nałogowo pochłaniam audiobooki.

Fotograf to dla mnie idealny zawód, który pozwala na takie zorganizowanie czasu, żeby mieć go więcej dla rodziny i przyjaciół. Chcę dla Was tworzyć fotografie, które staną się kiedyś bezcennymi rodzinnymi pamiątkami.

Zapraszam do kontaktu 😉