Zdjęcia okolicznościowe

Pierwsza Komunia Święta

Zdjęcia Okolicznościowe na takich uroczystościach jak Pierwsza Komunia Święta wykonuję w dwóch opcjach. Po pierwsze w wersji grupowej. Innymi słowy wykonane w Kościele (i przed nim) dla całych klas. Takie gotowe zdjęcia przekazuję w formie elektronicznej oraz wydrukowanych w najwyższej jakości albumach.

Po drugie w wersji indywidualnej. To znaczy wykonane jako fotoreportaż z przyjęcia komunijnego jednego dziecka. Czasem dwójki dzieci, jeśli przyjęcie jest wspólne. Na przykład w przypadku bliźniaków. Są to zdjęcia reportażowe z przyjęcia komunijnego, plenerowe, rodzinne i grupowe. Całość wraz ze zdjęciami z Kościoła może być wydrukowana np. w formie pięknej fotoksiążki lub fotoalbumu. Jednak to tylko jedna z możliwości, które mogę elastycznie dopasować do Waszych oczekiwań.

Materiał mam gotowy zazwyczaj po kilku – kilkunastu dniach ponieważ zajmuję się zawodowo tylko fotografią. Dlatego u mnie nie trzeba czekać miesiącami na fotografie. Zdjęcia komunijne najczęściej wykonuję w Szamotułach, Obornikach, Rokietnicy, Pniewach, Wronkach czy Poznaniu ale zdarzają mi się również dalsze wyjazdy.

Jeśli interesują Was wolne terminy, to zapraszam do kontaktu.

Chrzest Święty

Fotoreportaż z Chrztu Świętego wykonuję często w formie pamiątkowej fotoksiążki. Taki rodzaj sesji można rozpocząć już podczas przygotowań do wyjścia z domu. Ważne, aby uświadomić sobie, że to co teraz wydaje się zwykłą codziennością za jakiś czas może stać się cenną pamiątką. Na przykład zdjęcie z czworonożnym przyjacielem lub ulubioną zabawką. Oprócz takiego obszernego fotoreportażu wykonuję również mniejsze sesje z okazji Chrztu. Można je u mnie zakupić także w formie pięknych ręcznie robionych voucherów – idealnych na prezent.

Urodziny

Zdjęcia okolicznościowe z okazji urodzin to również świetna pamiątka na długie lata. Dlatego warto o nich pomyśleć bez względu na to czy świętujecie dopiero 1 roczek czy na przykład już 85 lat. Ponieważ w obu przypadkach to wspaniała okazja do rodzinnego spotkania i wspólnych zdjęć. Wykonuję zarówno fotoreportaże z przebiegu uroczystości jak i sesje plenerowe lub studyjne. Na te drugie zapraszam do mojego studia w Szamotułach koło Poznania. Takie urodzinowe zdjęcia przekazuję oprócz plików elektronicznych także w formie fotoksiążek, fotoalbumów, fotoobrazów czy odbitek. Przede wszystkim to wydruki wykonane w najwyższej jakości. Co więcej zdjęcia są gotowe bardzo szybko i nie musicie czekać na nie miesiącami co potwierdzają liczni zadowoleni klienci 😉

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu na facebooku 🙂