Sesje Narzeczeńskie

Sesje narzeczeńskie

To coraz bardziej popularny rodzaj sesji fotograficznych. Ponieważ na takiej sesji macie okazję zatrzymać się na chwilę i pobyć ze sobą w fajnym miejscu, które oboje lubicie. Może to być na przykład Wasz ulubiony park, restauracja czy kawiarnia z Waszej pierwszej randki, góry, morze. Taka sesja pozwala również przełamać nieśmiałość, oswoić się z obiektywem i fotografem. Ponadto jest trochę taką fotograficzną próbą przed ślubem (jak makijaż czy fryzura próbna). Dzięki niej na ślubie jest luźna, wesoła atmosfera bo znamy się już wzajemnie i wiemy jak współpracować . Dodatkowo zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą stać się bezcenną pamiątką nie tylko dla Was. Możecie z nich zrobić prezent np. w formie obrazu lub fotoalbumu i wręczyć Rodzicom czy Świadkom na podziękowaniach. Mogą być też wstępem i uzupełnieniem historii opowiedzianej zdjęciami w Waszym fotoalbumie ślubnym.

Jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej ?

Przede wszystkim ważne abyście przed zdjęciami dobrze się wyspali i wypoczęli. Ponieważ na zdjęciach będzie widać jeśli będziecie zmęczeni czy niewyspani. Możecie też zaplanować przed sesją wizytę u kosmetyczki, fryzjera czy makijażystki ale nie jest to wymagane.

Co zabrać na sesję narzeczeńską ?

Najlepiej zabierzcie swoje ulubione ubrania, obuwie i dodatki. Przede wszystkim takie, w których jest Wam wygodnie. Ważne żeby stylizacje były spójne również z garderobą Waszych partnerów. Na przykład do długiej eleganckiej sukni lepiej będzie pasował męszczyzna w długich spodniach i eleganckiej koszuli. Ponadto postarajcie się wybrać ubrania bez rozpraszających intensywnych wzorów i napisów.

Dodatkowo może się przydać szczotka do włosów, balsam, puder, jakieś picie i coś na komary.

Zapraszam do kontaktu jeśli chcecie dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin 😉

Fotorandki Poznań. Sesje zaręczynowe

Właśnie w okolicach Poznania wykonuję najwięcej plenerowych sesji narzeczeńskich. Dlatego, że Wielkopolska obfituje w piękne miejsca do takich zdjęć. Również w samym Poznaniu jest dużo ciekawych i urokliwych terenów na romantyczne fotorandki. Rozległy Park Cytadela, Ogród Botaniczny, Palmiarnia, Park Sołacki, Łęgi Dębińskie czy też Stary Rynek.

Więcej moich zdjęć, również tych z ostatnich sesji znajdziecie na facebooku oraz instagramie.