Plener ślubny w górach. Zakopane z Natalią i Darkiem.

Plener ślubny w górach jest dla mnie idealnym połączeniem miłości do fotografii oraz do pięknych górskich widoków. Tym razem do Zakopanego wybrałem się razem z Natalią
i Darkiem. Możecie zobaczyć na mojej stronie również zdjęcia ze Ślubu Plenerowego tej Młodej Pary. Pierwsze luźne zdjęcia powstały zaraz po przyjeździe w dosyć nietypowym miejscu (jak na taki plener). Ponieważ tego dnia Polska grała swój pierwszy mecz w EURO 2020 (2021) ze Słowacją. Dlatego towarzyszyłem mojej Parze podczas kibicowania w jednym z zakopiańskich barów.

Przegrany mecz (1-2) nie zaburzył pozytywnego nastroju z jakim przyjechaliśmy w góry. Nasz wieczorny spacer zaczął się na Krupówkach a zakończył na pobliskiej urokliwej polanie z widokiem na Giewont.

Natomiast drugiego dnia w plener pojechaliśmy po porannej kawie, którą Młodzi raczyli się na tarasie z przepięknym widokiem.

Plener ślubny w górach przy ograniczonej ilości czasu był możliwy do zorganizowania dzięki temu, że mogliśmy szybko znaleźć się w miejscu planowanej sesji. Na Kasprowy Wierch wjechaliśmy kolejką linową dzięki czemu zaoszczędziliśmy kilka godzin.

W momencie gdy Młodzi przebrali się już w swoje ślubne stroje to sami stali się atrakcją turystyczną dla mijających nas po drodze wycieczek.

Po tym jak zjechaliśmy na dół, po niedługiej przerwie wróciliśmy do naszej sesji ale już w innym, bardziej kameralnym miejscu.

Jeśli Was również tak zachwycają wspaniałe górskie krajobrazy to zapraszam do kontaktu. Chociaż równie chętnie wybiorę się z Wami na sesję zdjęciową w jakieś inne piękne miejsce. A przecież takich miejsc w naszym kraju nie brakuje.