Fotoreportaż ślubny. Sesja narzeczeńska, ślub i wesele. Ewelina i Mariusz.

Fotoreportaż ślubny Eweliny i Mariusza zaczyna się pewnego rodzaju wstępem, którym jest sesja narzeczeńska. Wszystkim polecam udział w takiej sesji ponieważ to świetny trening przed sesją ślubną. Większość z nas potrzebuje kilku chwil na oswojenie się z aparatem oraz obecnością nowo poznanego fotografa. Dlatego dobrze jeśli możemy to zrobić przed dniem ślubu zmniejszając w ten sposób ilość potencjalnie stresujących sytuacji.

Na naszą pierwszą wspólną sesję pojechaliśmy z Eweliną i Mariuszem do znajdującego się
w odległości ok. 14 km od Szamotuł Pałacu Obrzycko. Na taką sesję możemy się umówić na przykład w parku czy ogrodzie tak jak to było w przypadku Ani i Mateusza. Może to być też kilkudniowa sesja połączona ze zwiedzaniem jak sesja Martyny i Jędrzeja w Tatrach . Jestem otwarty na Wasze propozycje i chętnie zrealizuję różne nowe pomysły.

Fotoreportaż ślubny Eweliny i Mariusza (już po wstępnej sesji narzeczeńskiej) zaczął się
w Szamotułach przy mocno pochmurnej pogodzie. Taka aura z przelotnymi opadami utrzymała się do końca dnia.

Sakrament Małżeństwa Młodzi zawarli w pobliskiej Kolegiacie – Bazylika pw. Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa w Szamotułach.

Młodzi na swoje przyjęcie weselne zaprosili gości do Pałacu Baborówko, gdzie zabawę na wysokich obrotach rozkręcił djpolack.

Więcej zdjęć ślubnych (mojego autorstwa), również tych z ostatnich sesji znajdziecie na moim facebooku oraz instagramie. Zapraszam zatem do kontaktu oraz rezerwacji terminu 😉